Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Świąteczna zbiórka dla DPS Strzałkowo

Do włączenia się w zbiórkę dla DPS Strzałko z okazji świąt Bożego Narodzenia zachęcaja jej organizatorzy.

-Serdecznie zachęcamy do włączenia się w pomoc. Organizujemy zbiórkę dla Domu Pomocy Społecznej w Strzałkowie, w którym jest 130 niepełnosprawnych mężczyzn. Uczennice Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni: Martyna Leszczyńska i Miriam Kozłowska, wraz ze wsparciem okolicznych firm, instytucji, parafii i szkół, podjęły się inicjatywy jaką jest świąteczna zbiórka prezentów dla DPS-u w Strzałkowie.

Celem zbiórki jest obdarowanie każdego z podopiecznych prezentem, dając im namiastkę świąt. Jedni marzą o kosmetykach, inni o słodyczach, piżamach. W większości przypadków, są to tak naprawdę rzeczy które nam wydają się przyziemne i drobne. Wierzymy w to, że choć wyzwanie nie jest łatwe, to wspólnymi siłami uda nam się mu sprostać.

Zbiórka trwać będzie do 12 grudnia 2021 roku. Liczymy na państwa pomoc!! W razie jakichkolwiek informacji podajemy kontakt do organizatorów zbiórki:Martyna Leszczyńska 696-120-087, Miriam Kozłowska 733-603-663- czytamy w komunikacie organizatorów.

Poniżej przedstawiamy listę najpotrzebniejszych produktów, z których zrobimy wielkie paczki świąteczne:

-Kawa i herbata
-Słodycze (ciasteczka, wafelki, cukierki)
-Kosmetyki ( dezodorant, perfum, maszynki do golenia, pianki do golenia, żele pod prysznic)
-Gry planszowe (na przykład chińczyk, warcaby)
-Materiały plastyczne (kredki, flamastry, blok rysunkowy, papier kolorowy)
-Skarpetki i piżamy (duże rozmiary)


Najnowszy komentarz
  • Witam
    Proszę podać adres do wysyłki, chętnie prześlę jakieś rzeczy z listy potrzebnych ( kosmetyki , koc, słodycze, materiały plastyczne).
    Mogę tylko wysłać pocztą lub kurierem więc potrzebuję adres wysyłki.

Dodaj komentarz