Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Świąteczny turniej Słupczanki

Świąteczny turniej mają za sobą młode zawodniczki Słupczanki Słupca.

-Wracamy myślami do naszego ,,Słupczankowego gwiazdora”! Zarząd, trenerka oraz zawodniczki klubu dołożyli wszelkich starań by dziewczynki z Akademii Młodych Słupczanek w świątecznych nastrojach miło spędziły weekend grając w piłkę.

Po raz kolejny rozgrywane były zacięte mecze:Rodzice vs dzieci oraz rodzice vs seniorki Słupczanki. Dla wszystkich przygotowane było pyszne ciasto, ciepła herbata oraz kawa i inne przysmaki. A na zawodniczki czekały specjalne podarunki od gościa z odległej, mroźnej krainy.

Dziękujemy:Panu Burmistrzowi Michałowi Pyrzykowi, Panu Mariuszowi Królowi – Kierownik referatu oświaty i rozwoju lokalnego, radny powiatu, Panu Grzegorzowi Pietrzakowi – Wiceprezes WZPN, pracownikom hali MOSIR w Słupcy za pomoc w organizacji gwiazdora.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy ELEKTROMEGA, która ufundowała komplet strojów meczowych dla dziewczynek z Akademii. Zdjęcia dziewczynek z Mikołajem już wkrótce na naszym profilu!Zapraszamy do śledzenia aktualności- czytamy na stronie Słupczanki.

 

FOTO: Słupczanka Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz