Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Świąteczny wandalizm

Zdewastowany przystanek autobusowy, powywracane kosze na śmieci, czy też połamane drzewka. Takie widoki oglądają dziś wszyscy, którzy zdecydują się na spacer, lub wycieczkę rowerową na trasie Słupca- Strzałkowo.

Ścieżka ze Słupcy do Wólki to chyba jedna z najchętniej wybieranych tras przez okolicznych rowerzystów. Równie chętnie korzystają z niej piesi, miłośnicy biegania, czy też nordic walking. Szczególnie wiosenna pogoda w święta zachęca do wyjścia na świeże powietrze.

Niestety wszyscy ci, którzy w ostatnim czasie korzystali ze wspomnianej trasy z pewnością natknęli się na widok, który w normalnych ludziach budzi złość i uczucie niedowierzania. Na trasie Słupca- Łężec można spotkać powywracane betonowe kosze i połamane drzewka. Największym efektem ostatniego aktu wandalizmu jest jednak całkowicie zdemolowany przystanek autobusowy na Łężcu, który nieznani sprawcy z pełną premedytacją zniszczyli rozbijając w nim wszystkie szyby. Czyżby ktoś zapomniał, że wspomniane rzeczy mają służyć nam wszystkim?

 

2 odpowiedzi

  1. Widzę, że kogoś nieźle energia rozpierała …. Brak słów a później narzekają ze nie ma dobrych przystanków lub bałagan na ulicach… KARAĆ! TĘPIĆ! NIE WYRÓŻNIAĆ!

  2. Totalny wstyd! Codziennie czekam tam na autobus. Narzekałem cały czas że nie ma jednej szyby i wieje z jednej strony. Teraz widzę że będzie wiało ze wszystkich.
    GRATULUJE SPRAWCĄ INTELIGENCJI!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *