Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

ŚwiatGSM – nowa marka w CH Ferio Konin

6 lipca 2021 roku marka ŚwiatGSM zadebiutowała w Koninie. Umowę, z działającą na polskim rynku od ponad 15 lat fir- mą, podpisał zarządca CH Ferio Konin – Multi Poland. W nowym miejscu na planie centrum na klientów czeka asortyment z branży GSM, serwis urządzeń oraz bogata oferta akcesoriów.

ŚwiatGSM to polska marka o ugruntowanej na rynku pozycji. Po kilkunastu latach działalności w branży elektroniki użytkotkwej, poszerzyła swoją ofertę o prężnie rozwijającą się branżę fashion. Trendy związane z upiększaniem smartonów znalazły swoje odzwierciedlenie w ofercie nowego miejsca w CH Ferio Konin.

Oprócz akcesoriów fashion, w ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju produkty ochronne, takie jak: etui, szkła ochronne oraz oczywiście same urządzenia – smartfony topowych marek. Uzupełnieniem usług ŚwiataGSM jest Centralny Serwis Naprawczy, oferujący naprawy: smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych, naprawy są również przeprowadzane w każdym z salonów, w tym również w konińskim.

– CH Ferio Konin to miejsce, któremu od lat ufają mieszkańcy Konina i okolic. Cieszymy się, że marka ŚwiatGSM doskonale uzupełniła nasz tenant mix. Jesteśmy przekonani, że szeroki asortyment oraz wysoki poziom usług sprawią, że miejsce to będzie chętnie odwiedzane przez naszych klientów – mówił Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin. ŚwiatGSM to niezależny reseller GSM, który odważnie wyznacza trendy na polskim rynku. Marka posiada w swojej sieci handlowej ponad 50 własnych obiektów w wiodących centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Doświadczony i kompetentny zespół służy radą i pomocą wszystkim klientom CH Ferio Konin.

 

O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporaon, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych.

Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania.

Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych.

Multi działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

 

 

*Artykuł sponsorowany