Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Świetliczaki z wizytą w Hollywood

Jak karnawał, to zabawa. A jak zabawa, to tylko w świetlicy! W ostatnich dniach tuż po balu kostiumowym szkolna kraina radości zamieniła się w hollywoodzką fabrykę snów.

-W ramach kolejnego modułu z projektu „Świetliczaki na tropie…” przenieśliśmy się na chwilę do amerykańskiej stolicy przemysłu filmowego. I choć na czerwonym dywanie tym razem nie było Brada Pitta i Jennifer Lopez, to impreza była przednia!

Przebrane za ulubione postacie z bajek dzieci pląsały w rytm skocznych melodii i dzieliły się opowieściami o swoich nadprzyrodzonych mocach. Wszyscy uczestnicy zabawy wykonali własne gwiazdy, które ułożone w aleję posłużyły za wybieg dla udomowionych kotków, cudnych księżniczek, przerażających Wednesday, mocarnych wojów i kudłatego lwa!

Nie zabrakło też quizu o największych bajkowych hitach i muzycznych zagadek. Podczas imprezy można było wykonać pamiątkowe zdjęcia w specjalnych foto-budkach. A gdy największe emocje opadły, pani
Ada ze szkolnej biblioteki zabrała uczniów w zaczarowany świat bajek. Tym samym rozpoczęliśmy przygodę ze Szkolną Akademią Czytania Bajek, w której każdego tygodnia dzieci będą odkrywały nowe miejsca i niesamowite historie.

Po takiej ilości wrażeń, sny na pewno były kolorowe. A to jeszcze nie koniec… Szkolna biblioteka i świetlica już przygotowują kolejne atrakcje. Niech się dzieje!

 

 

TEKST/FOTO: Adrianna Olczak/Joanna Gajdzińska/Monika Stranc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *