Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Święto Pań z atrakcjami

To był niezwykły, pełen wrażeń wieczór dla wszystkich Pań świętujących wczoraj w sali OSP w Cieninie Zbornym. O wspaniałą oprawę tego jakże miłego dla płci pięknej dnia zadbali druhowie miejscowej jednostki oraz członkowie stowarzyszenia Wrzos.

Świętowanie z okazji Dnia Kobiet w Cieninie Zbornym stało się już coroczną tradycją. Tym razem organizatorzy, czyli panowie dosłownie rozgrzali przybyłe Panie do czerwoności. Pokaz mody rodem z Paryża Kazunis Cienin show 2015 wywołał niesamowity aplauz wśród płci pięknej, a poruszające się niczym gazele po wybiegu „modelki” rozgrzały publikę do czerwoności. Nie inaczej było podczas plemiennego tańca Zulu Guli i jego Piętaszka, których panie nie chciały wypuścić ze sceny. Jak na święto przystało nie obyło się również bez życzeń i kwiatów dla przybyłych gości wspólnego śpiewania karaoke oraz wiersza wychwalającego płeć piękną. Organizatorzy zadbali także o smaczny poczęstunek, który pomogły przygotować Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Panie dziękowały za wspaniały wieczór organizatorom i już teraz niecierpliwością czekają, czym zaskoczą ich oni w przyszłym roku.


Najnowszy komentarz
  • Faceci z Cienina są najlepsi na świecie. Dziękujemy panowie za wspaniały wieczór i życzymy wszystkiego naj w Dniu Mężczyzn. A ponieważ nie chcemy powtarzać Waszych pomysłów nie wystąpimy dla Was w podobnych strojach….

Dodaj komentarz