Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Świętowali walentynki

Podopieczni i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Strzałkowie bawili się na balu karnawałowym. Tradycyjnie, nie zabrakło także gości z innych placówek.

Bale karnawałowe i andrzejkowe organizowane są przez Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie od lat. Tym razem, impreza odbyła się w konwencji walentynkowej, o czym świadczyły chociażby pięknie przygotowane dekoracje. Na parkiecie królowały doskonale znane przeboje, a w przerwach nie zabrakło także ciekawych konkursów i zabaw.

Oprócz gospodarzy, na bal przybyli podopieczni domów pomocy z: Wrześni, Skęczniewa, Zagórowa, Skubarczewa i Ślesina. Dla nich, takie imprezy to przede wszystkim okazja do integracji, z kolei dla pracowników – możliwość wymiany doświadczeń.

– Tak się dzieje, że zapraszając gości do nas, oni zapraszają nas później do siebie no i tym sposobem mamy okazję poznawać nowych ludzi, zobaczyć jak inni mieszkają i pracują. Przede wszystkim chodzi jednak o zabawę i miłe spędzenie czasu – mówił Artur Cygan, dyrektor DPS w Strzałkowie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz