Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Świnka walczy o nagrody dla Cienina

Szkolna Kasa Oszczędności Spółdzielczej Grupy Bankowej organizuje kolejny konkurs. Ponownie na zwycięstwo ma szansę Szkoła Podstawowa w Cieninie Zabornym

Przypomnijmy, że jakiś czas temu informowaliśmy o triumfie placówki w innym konkursie organizowanym przez SGB. Mowa o inicjatywie. „Dziś oszczędzam w SKO,  jutro w Banku Spółdzielczym”. Jej celem również było popularyzowanie wśród dzieci ze szkół podstawowych pozytywnych postaw związanych z oszczędzaniem i przedsiębiorczością. Wówczas Cienin Zaborny okazał się najlepszy z 227 placówek.

Teraz przed szkołą imienia Kazimierza Janickiego szansa na kolejne nagrody. Placówka bierze udział w zabawia „Oszczędna Świnka”, w której założeniem było stworzenie przez dzieci własnych skarbonek. Ich zdjęcia zostały umieszczone na specjalnej stronie internetowej, gdzie cały czas trwa głosowanie. Wygra ta, która zdobędzie największą liczbę kliknięć. Jedną z uczestniczek konkursu jest Klaudia Maniak z cienińskiej szkoły. Jej skarbonka zgromadziła jak do tej pory 365 głosów. Jeśli Klaudia wygra zdobędzie dla swoje szkoły cenne nagrody. Właśnie dlatego zachęcamy do głosowania na jej skarbonkę na stronie SKO SGB, którą znajdziecie pod poniższym linkiem.

GŁOSOWANIE


Brak komentarzy

Dodaj komentarz