Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Szafa” zapewnia 3 punkty

Wszystkie zespoły naszego powiatu występujące w rozgrywkach Konińskiej Klasy Okręgowej i A-klasy punktowały podczas minionego weekendu. Porażki na własnym boisku doznali tylko orchowski Hetman i Orły z Huty Łukomskiej.

Na swoim terenie bardzo dobrze punktuje strzałkowski Polanin. Tym razem gracze Andrzeja Dziadkiewicza z kwitkiem odprawili rywali z Kazimierza Biskupiego ogrywając ich 4:0. Dwa razy na listę strzelców wpisał się świętujący niedawno swoje urodziny Krystian Pietryga, a po jednym golu dołożyli Artur Głowacki i Marcin Wziętek. Niestety z powodu nadmiaru żółtych kartek Czikena abraknie w kolejnym trudnym wyjazdowym meczu z liderem, jakim jest Warta Eremita Dobrów. Wpadkę na własnym boisku zaliczył Hetman Orchowo łatwo przegrywając z GKS-em Sompolno 0:4 i spadając na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Ze strefy spadkowej przynajmniej na jakiś czas wyrwał się ZKS Zagórów ogrywając w Nekli miejscowy Płomień 1:2 po bramkach Łukasza Michalaka i Janusza Wawrzyniaka.

W rozgrywkach Konińskiej A-klasy zwycięstwo w Pyzdrach po trafieniach Piotra Witowskiego i Łukasz Jaszczaka odniosły rezerwy SKP, a na własnym boisku w meczu z Tuliszkowem po komplet punktów sięgnęli Czarni Ostrowite. Było to możliwe dzięki bramce Mateusza Szafraniak, który swojego gola strzałem zza pola karnego zdobył już w doliczonym czasie gry dając swojej drużynie zwycięstwo.

Konińska Klasa Okręgowa
Płomień Nekla-ZKS Zagórów 1:2
Polanin Strzałkowo-Polonus Kazimierz Biskupi 4-0
Hetman Orchowo-Górnik Kłodawa 0-4

Konińska A-klasa
Warta Pyzdry-SKP II Słupca 1:2
Czarni Ostrowite-Tulisia Tuliszków 1:0
Orły Huta Łukomska-Strażak Licheń Stary 2-5


Najnowszy komentarz
  • to Orły już nie są w naszym powiecie? Przecież przegrali

Dodaj komentarz