Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Szalik Polanina dla piłkarza Lecha. Niezwykła pasja Dominiki.

Wielu kibiców z naszego regionu kibicowało Lechowi Poznań podczas czwartkowego meczu w Lidze Konferencji Europy z Austrią Wiedeń. Wśród nich był Dominika Będziewska, która jednemu z piłkarzy przekazała wyjątkowy prezent.

Lech wygrał 4:1, a Dominika wspólnie z tatą Piotrem po meczu Radosławowi Murawskiemu wręczyła szalik Polanina Strzałkowo.

-Piłką nożną interesuje się od zawsze. Swoją pasję dzielę z tatą i razem jeździmy na mecze. Najczęściej bywamy na stadionie w Poznaniu, ale byliśmy też na Narodowym i stadionie Cracovii.

Lech to mój ukochany klub. Zbieram wszystkie pamiątki związane z piłką nożną. Prowadzę profil na Instagramie pod nazw gadzety_kibica na którym publikuję swoją kolekcję.

Radka Murawskiego poznałam już jakiś czas temu na jednym z meczów. Od tej pory zawsze, kiedy jesteśmy na stadionie Radek nas odwiedza. To niezwykle sympatyczny piłkarz, dlatego wczoraj postanowiłam dać mu szalik Polanina – mojego lokalnego klubu.

Ten wieczór był dla nas wyjątkowy nie tylko ze względu na wynik i świetną grę Lecha, ale też na to co wydarzyło się po meczu.

Na kolejny mecz wybierzemy się przy najbliższej okazji- relacjonuje Dominika Będziewska.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz