Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Szalony mecz w Słupcy. SKP w półfinale!

To były dwie różne połowy. Tak w skrócie podsumować można środowe starcie w ćwierćfinale Pucharu Polski KOZPN SKP Słupca i Olimpii Koło.

Oba zespoły nie rozpoczęły go w najmocniejszych składach. Bardziej widać to jednak było po grze słupczan, która kompletnie się nie kleiła. Goście natychmiast zepchnęli rywali do defensywy i już na początku mogli prowadzić, jednak nie wykorzystali rzutu karnego.

Ich dobra gra przyniosła w końcu efekt w postaci bramek z 17 i 26 minuty. Drugą z nich strzelili grając w dziesiątke po czerwonej kartce dla swojego bramkarza. Słupczanie na boisku niemal nie istnieli, a sporadyczne okazje bramkowe zmarnowali.

W drugiej połowie trener Wojciech Henke wymienił aż sześciu graczy, co przyniosło niemal natychmiastowy efekt. Gola z rzutu karnego zdobył Jakub Woźniak. Gospodarze całkowicie zdominowali mecz i lawinowo atakowali bramkę Olimpii, która mimo iż dzielnie się broniła nie przetrwała tego naporu.

Kolejne dwa trafienia dołożył Szymon Szczęsny, a po jednej bramce zdobyli Andrzej Górsk i Łukasz Pietrzak. Na wiosnę SKP zmierzy się w półfinale Pucharu Polski KOZPN z Sokołem Kleczew lub Turem Turek, które swój mecz także rozegrają w przyszłym roku.

Skrót spotkania z Olimpią Koło obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz