Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Szantogranie znów zawita do Słupcy

Na Spotkanie z Piosenką Żeglarską w naszym mieście już w kwietniu zapraszają Gumowe Szekle.

-Drodzy sympatycy Szantogrania. Pomimo niewesołych informacji z mediów oraz trudnych pandemicznie miesięcy staramy się o namiastkę normalności. Tak więc ogłaszamy wszem i wobec datę „szantograniowego” konkursu!

III Ogólnopolski Konkurs Szanty i Piosenki Żeglarskiej „Szantogranie” 2022 odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Wszystkich chętnych artystów pragnących sprawdzić się na naszej słupeckiej scenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym TUTAJ.Na stronie jest również do pobrania karta zgłoszenia, którą znajdziecie TUTAJ.

Dla niezdecydowanych dodamy, że do wygrania są nagrody finansowe oraz nominacje na festiwale w różnych zakątkach Polski. Wieczorem po konkursie spotkamy się na ogłoszeniu wyników, posłuchamy koncertu laureatów oraz gwiazdy wieczoru (kto to będzie – zdradzimy już wkrótce). Gumowe Szekle również intensywnie ćwiczą, aby zaprezentować Państwu muzyczne żeglarskie nowości.

Chcąc wykorzystać okazję włączymy się również w charytatywną pomoc. Potrzeb jest tak wiele, że jeszcze rozważamy różne możliwości. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.

Ps. Wielkie podziękowania należą się Urzędowi Miasta Słupcy, który jak zawsze wspiera finansowo nasze wydarzenie. Dziękujemy!- czytamy na stronie wydarzenia.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz