Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Szczęśliwa siódemka

Wysokie zwycięstwo nad Lechią Gdańsk na własnym boisku odniosły zawodniczki Słupczanki Słupca. Nasza drużyna ograła rywalki aż 7:0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak tak wysokiego wyniku. Rywalki, które do Słupcy przyjechały zaledwie z dwiema zawodniczkami rezerwowymi dobrze broniły się na własnej połowie, szukając swoich okazji w szybkich atakach i strzałach z dystansu.

Mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych dla Słupczanek, dopiero przed przerwą wynik otworzyła Margarita Królak. Po zmianie stron podopieczne Mirosława Kwaśnego zaczęły zdecydowanie dominować na boisku,  co przyniosło kolejne bramki. Dwie zdobyła Maja Pacholska, która popisała się między innymi widowiskowym uderzeniem z dystansu.

Kolejne dwa trafienia, w tym jedno bezpośrednio z rzutu wolnego padły łupem Klaudii Szymczaka, a jednego gola zdobyła jeszcze Amelia Golarek i Margarita Królak.

28 kwietnia na wyjeździe nasza drużyna zagra z JSS Toruń.