Szkoła Podstawowa w Giewartowie pożegnała Romualda Szczotkiewicza

37 lat kierował Szkołą Podstawą w Giewartowie. Teraz przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Dyrektor Romuald Szczotkiewicz, bo o nim mowa był dziś żegnany przez całą społeczność szkolną.

Z tej okazji w placówce zorganizowano specjalną uroczystość podczas której dla swojego dyrektora występowały dzieci z poszczególnych klas.

Było radośnie, ale także podniośle, uroczyście i wzruszająco.

 

 

O tym jak ważną funkcją jest bycie dyrektorem szkoły mówił wójt, Mateusz Wojciechowski. Przez wiele lat pracy na swoim stanowisku, odchodzący dyrektor przyczynił się do rozwoju giewartowskiej szkoły, co podkreślali zarówno nauczyciele, rodzicie i zaproszeni goście.

Romuald Szczotkiewicz dziękował z kolei wszystkim za dotychczasową współpracę oraz piękne pożegnanie. Nie mogło oczywiście zabraknąć gratulacji, prezentów i życzeń.

Dyrektora pożegnało tradycyjne „Sto lat” oraz burza oklasków.

 

 

*materiał sponsorowany

Jedna odpowiedź

  1. Panie Dyrektorze! Romek! Czas zasłużonej emerytury to taka nowa droga, gdzie każdy dzień staje się niedzielą. Kiedy chcesz to wstaniesz, kiedy chcesz to zrobisz. Na nowej drodze życzę Ci dużo zdrowia, uśmiechu, radości, miłego odpoczynku, wszystkiego co najlepsze. Mam także przyjemność podziękować Ci za tyle lat naszej wspólnej współpracy na rzecz pomocy dzieciom, rodzicom, społeczności szkolnej. Bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *