Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Sztafeta dla Olki w Słupcy

Dziś w naszym mieście zorganizowana została kolejna biegowa impreza charytatywna. Tym razem słupeccy Pasjonaci miłośników biegania zaprosili na Szatefetę, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Oli Szczerby.

O jej chorobie pisaliśmy TUTAJ. Do udziału w zawodach stanęło 10 drużyn po 4 zawodników. Do pokonania mieli dystans 4x 2,5 km.  Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i szczytny cel.

Oprócz tego na miejscu odbyły się darmowe badania profilaktyczne z mammobusie, były też między innymi dmuchańce, stoisko Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy, DKMS, a także mała kwiaciarnia, licytacje i loteria fantowa.

Link do zbiórki na leczenie Oli znajdziecie TUTAJ. W sumie podczas biegu udało się zebrać 5 294 zł.

 


Najnowszy komentarz
  • W Polsce leczenie raka piersi jest w pełni refundowane . Niestety nie jest ono na takim poziomie jak w USA. A gdyby każda Polka chciała leczyć się w Stanach…. Niestety większość Polek nawet nie poprosi nikogo o 100 zł na leczenie tylko z pokorą przyjmie to co system daje. Druga sprawa jest taka, że do tego naszego refundowanego leczenia też sporo trzeba dołożyć, często budżety domowe ledwo to dźwigają….i kto tym wszystkim kobietom pomoże finansowo?

Dodaj komentarz