Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Szukają partnerek na Studniówkę

Plakat z ogłoszeniem o poszukiwaniu partnerek na 100-dniówkę, jaki niedawno zamieściliśmy na naszej stronie zrobił furorę w sieci. Postanowiliśmy zatem sami skontaktować się z jego tajemniczymi autorami i zapytać o ten ciekawy pomysł na zdobycie imprezowego towarzystwa. Jak się narodził? Przeczytajcie sami.

Wspomniany plakat przykuł naszą uwagę, kiedy zobaczyliśmy go na jednej z gazetek w hali sportowej w Strzałkowie. Umieszczenie go na naszym fejsbuku spowodowało prawdziwą lawinę komentarzy, polubień i udostępnień. Wspomnianych w nim 5 partnerek poszukuje 5 chłopaków, którymi są Marcin Kaczmarek, Marcin Spławski, Damian Jaroński, Hubert Bartczak, Maurycy Skowroński. -Pierwszym naszym pomysłem była limuzyna, a później dopiero narodził się pomysł z ogłoszeniem który wpadł nam do głowy podczas słuchania różnych ciekawych utworów muzycznych, rozmowy o studniówce i powstaniu pytania „Z kim tu iść”? Ktoś z naszej piątki odpowiedział na początku dla żartu aby stworzyć ogłoszenie. Tekst powstał na totalnym spontanie, każdy dodał coś od siebie po czym stworzyła się niesamowita wizja twórcza, która przerodziła się w treść ogłoszenia i bóle brzucha od śmiechu– mówią pomysłodawcy plakatu.

Jak się okazuje zlokalizowanie przez nas ogłoszenia było czystym przypadkiem.- Szczerze mówiąc nie mamy zielonego pojęcia jak ogłoszenie znalazło się w hali. Mieliśmy w planie tam to umieścić natomiast ktoś nas uprzedził. Plakat udostępniliśmy na fejsbuku. Ponadto nasze ogłoszenie z tego co nam wiadomo zawisło w LO w Słupcy- tłumaczą nasi rozmówcy. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. -Nie sądziliśmy że ogłoszenie wzbudzi aż tak duże zainteresowanie.Wbrew naszym oczekiwaniom odzew jest ogromny, a kandydatek przybywa z każdą godziną. Jak tak dalej będzie, będziemy zmuszeni wynająć sporych rozmiarów pomieszczenie do zorganizowania castingu-żartują autorzy ogłoszenia.

Cała operacja ma jedne cel dodają- Liczyliśmy i liczymy na świetną zabawę tej wyjątkowej nocy z wyjątkową partnerką która ma poczucie humoru jak to jest w naszym przypadku, bowiem dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Oczywiście plakat nadal jest w obiegu i nadal jesteśmy zainteresowani oraz otwarci na propozycje. Korzystając z okazji oficjalnie informujemy, że z racji zażaleń niektórych kobiet zwiększamy przedział wiekowy do 25 lat. Chłopakom gratulujemy pomysłu, a wszystkie zainteresowane panie zachęcamy do nadsyłania swoich zgłoszeń.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz