Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

“Takie zachowanie na drodze może kosztować życie”

Do groźnego wypadku mogło dojść w ostatnich dniach na ulicy Warszawskiej w Słupcy.

Od jednej z czytelniczek otrzymaliśmy film, na którzym widać niebezpieczny manewr wyprzedzania jednego z kierowców.

-Witam. Proszę o udostępnienie filmiku z kamerki samochodowej żeby ostrzec kierowców, że takie zachowanie na drodze może kosztować życie.

Kierowca samochodu bez zastanowienia zaczął wyprzedzać auto ryzykując czołowe zderzenie z moim mężem. Jest to ulica Warszawska. Bezmyślne działanie- pisze nasza czytelniczka.

 


Najnowsze komentarze
  • Materiał przekazać odpowiednim służbom. Coraz więcej ludzi ma kamery w samochodach i zgłaszanie takich zachowań może trochę ostudzi zapędy niektórych bezmyślnych kierowców.

  • Na moje oko kierowca który nagrał to zdarzenie jechał szybciej niż obowiązujące na tym odcinku 50km/h. Nie róbmy znowu z każdego “zdarzenia” drogowego tragedii lokalnej czy narodowej.

  • Na oko to chłop w szpitalu umiera

  • Oj tutaj mogę się wypowiedzieć, chociaż mistrzem kierownicy nie jestem, bardzo dużo w Słupcy spotyka mnie na co dzień podobych sytuacji, jest to na porządku dziennym, ludzie przestańcie sie w końcu spieszyc, bo beda sie dzialy tragedie. A ludzie z “PO” to niech już wogóle się nauczą jezdzic. Ostatnio miała kiejsce sytuacja gdzie wielki PAN na podwojnej ciaglej wyprzedzil mnie i jeszcze jeden samochod w tym samym momencie co ja skrecalam bo mialam przerywana linie chcialam gdzies wjechac po czym jechalam za krolem nie uzyl na dwoch krzyzowkach kierunku na koncu kobiete na pasach by potracil nawet nie przychamował a była juz na środku praktycznie …… ogarnijcie sie

Dodaj komentarz