Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Tam jest naprawdę niebezpiecznie”

Temat naprawy słupeckiego skateparku po raz kolejny poruszyła radna Katarzyna Rybicka.

Na problem zwracała uwagę podczas miejskiej komisji. – Absolutnie zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma pieniędzy, żeby wszystko naprawić i wyremontować, ale może da się chociaż podobnie jak cząstkowe naprawy dróg również taką tam przeprowadzić.

Zrobiłam już dokładną dokumentację. Tam jest naprawdę niebezpiecznie. Jest to obiekt, którym zarządzamy jako miasto. Tam wystają śruby, są dziury w tym asfalcie. Obok pobliskiego placu zabaw, co jest dla mnie niepojęte ktoś wyrwał całe przęsło siatki-mówiła radna, która informowała także o systematycznie rozbijanych butelkach w tej okolicy.

Całkowity remont obiektu wiąże się z dużymi kosztami, które szacuje się na minimum 300 000 zł. Na ten cel Miasto będzie chciało pozyskać środki zewnętrzne.

Doraźne naprawy zostaną prawdopodobnie wykonane w najbliższym czasie.

 

 

Co z remontem skateparku?

 

 


Najnowszy komentarz
  • Zastanawiam się po co zamontowano monitoring na bloku. Przecież dewastacja ogrodzenia przy placu zabaw trwa już od kilku lat. Bez sensu wydane pieniądze na monitoring. Trzeba złapać wandala i obciążyć kosztami naprawy ogrodzenia. Nikt jednak nie sprawdza monitoringu i w tym jest cały problem.

Dodaj komentarz