Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Taneczne zakończenie roku

Blisko czterdzieścioro tancerzy zaprezentowało się wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie. W ten sposób mali adepci tańca podsumowali kolejny rok swojej pracy.

W koncercie wzięły udział dzieci uczące się na co dzień pod okiem Kingi Majewskiej. Byli wśród nich zarówno ci uczęszczający na zajęcia w strzałkowskim GOK- u, jak i ich koledzy ze Słupcy. Tancerze zaprezentowali się łącznie w 14 układach. Pomimo różnicy wieku (uczestnicy mieli od 4 do 12 lat) i faktu, że zajęcia odbywają się tylko jedną godzinę w tygodniu, dzieci potrafiły się zgrać na parkiecie i poradziły sobie znakomicie. Ich występy z podziwem obserwowali dumni rodzice i znajomi, którzy licznie przybyli do Gminnego Ośrodka Kultury.
Chociaż zajęcia zostały oficjalnie podsumowane i za chwilę rozpoczną się wakacje, nie oznacza to przerwy od tańca w Strzałkowie. W ramach akcji Lato z Samorządem 2015, podobnie jak w latach poprzednich, znów znajdą się warsztaty taneczne dla dzieci. Na dokładny harmonogram akcji trzeba jeszcze poczekać, jednak już teraz zapraszamy zarówno stałych bywalców zajęć, jak i tych którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz