Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Taniej dla słupeckich biegaczy

Mniejsze wpisowe za udział w tegorocznej edycji Biegów Wawrzynkowych zapłacą mieszkańcy Słupcy i powiatu słupeckiego. Taka decyzja zapadła na ostatnim zebraniu dotyczącym organizacji imprezy.

Spotkanie miało miejsce w słupecki urzędzie miasta i dotyczyło organizacji VI Biegu  o Laur Św. Wawrzyńca. Na zaproszenie burmistrza przybyli na nie Mariusz Mikołajczewski,  Paweł Woźniak i Michał Ziemski. –Wspólnie postanowiliśmy skoordynować działania, po to, aby osiągnąć jak najlepszy efekt to znaczy sprawić, aby nasz bieg przełożył się na piękne wspomnienia i pozostał w ludzkiej pamięci na bardzo długo– mówi jeden z przedstawicieli organizatorów imprezy Mariusz Król.

Najważniejszą informacją dla wszystkich mieszkańców powiatu jest fakt, że w tym roku za udział w zawodach zapłacą o wiele mniej.  –Ustaliliśmy, że wpisowe dla mieszkańców Słupcy oraz powiatu słupeckiego w tym roku wynosić będzie 20 zł. W tej chwili trwają rozmowy z firmami, zajmującymi się pomiarem czasu i prace nad regulaminem. Chcemy, aby zapisy do VI Biegu o Laur Św. Wawrzyńca ruszyły już na początku kwietnia.  Już wkrótce zapraszamy na stronę www.biegiwawrzynkowe.slupca.pl-  dodaje Król. To bardzo dobra informacja dla wszystkich miłośników lokalnego sportu. Miejmy nadzieję, że przełoży się ona również na większe zainteresowanie imprezą, a tym samym wyższą frekwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *