Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Ten zespół stać na dużo więcej i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wspólnie powalczymy o wyższa lokatę”

Pierwszy sezon w V lidze strzałkowskiego Polania podsumowuje trener, Wojciech Henke.

-Początek sezonu nie był dla nas najlepszy. Awans do 5 ligi kosztował nas mnóstwo zaangażowania, a ze względu na krótką przerwę nie byliśmy w stanie się zregenerować i przygotować na nowe wyzwania. Jesienią niestety musieliśmy zapłacić frycowe, przegrywaliśmy nieznacznie, a nasz dorobek punktowy nie pozwalał spokojnie patrzeć w przyszłość.

Zaangażowanie Zarządu przyczyniło się do wzmocnienia zespołu i poszerzenia kadry. Dzięki temu mieliśmy dużo lepszy komfort pracy, a rywalizacja w zespole jeszcze bardziej zdeterminowała zawodników do pracy podczas treningów. Wiosną prezentowaliśmy się już dużo lepiej. Bywały mecze słabsze, o których chcielibyśmy zapomnieć ale więcej było tych bardzo dobrych, a przede wszystkim tych, w których byliśmy skuteczni w swoich działaniach.

Cieszy mnie przede wszystkim to, że udało się nam się prowadzić grę w sposób jaki wcześniej sobie przyjąłem, a do tego ta koncepcja okazała się skuteczna. Nie byłoby to możliwe gdyby nie szeroka i silna kadra, w której każdy z zawodników jest bardzo ważnym elementem.

Piłkarze pokazali, że tworzą ciekawy kolektyw, który potrafił zagrać bardzo dobre mecze z czołówką ligi. Ten zespół stać na dużo więcej i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wspólnie powalczymy o wyższa lokatę- mówi trener, Wojciech Henke.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz