Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Tenisiści zakończyli sezon

Blisko 40 tenisistek i tenisistów wzięło udział w minioną niedzielę w turnieju kończącym sezon letni na kortach Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego. Piękna pogoda i doskonała atmosfera sprzyjały prowadzonym rozgrywkom.

Ostatecznie w finale turnieju mikstowego Vivien Bekalarek i Adam Bartkowiak pokonali Lilianę Juszczak i Renia Stodolnego, natomiast w finale debla triumfowali Jarek Dobrowolski i Janusz Ansion pokonując Marcina Zielińskiego i wracającego po dłuższej nieobecności na kortach Jaremiego Kostrzewskiego.

Podczas turnieju Burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk uroczyście wręczył przepiękne puchary najlepszym tenisistkom, tenisistom oraz deblistom Mistrzostw Słupcy, które rozgrywane były na kortach STT przez ostatnie dwa tygodnie.

W kategorii kobiet od lat niepokonana na kortach jest Jolanta Bartkowiak, która wyprzedziła Vivien Bekalarek, Lilianę Juszczak i Kasię Cichomską.Wśród panów, rządzi Rajmund Stodolny przed Przemkiem Hierowskim, którzy stanowiąc jedną parę deblową są również razem triumfatorami w tej kategorii.

O smaczną oprawę gastronomiczną turnieju zadbała firma Catering Anna natomiast konkretnej pomocy w organizacji udzielił Marcin Zieliński (Największy progres umiejętności w sezonie! Wielkie brawa!) i niezawodne P.P.H.U.Konspol Bis.

Teraz członkowie Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego liczą na słoneczny październik, dzięki czemu nadal będą mogli prowadzić gry na słupeckich kortach.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz