“To był bardzo dobry weekend startowy! “

Do udanych zawody na których startował podczas ostatniego weekendu zaliczy Mateusz Wiśniewski.

-To był bardzo dobry weekend startowy! W sobotę startowałem w biegu ulicznym na 10 km w Strzałkowie, w którym zająłem 3 miejsce Open. Na niedzielę miałem zaplanowany start triathlonowy w okolicach Częstochowy.

Najważniejszym elementem było dobre zorganizowanie transportu i odpowiednie odżywianie, na szczęście tym elementem zajęła się żona, a ja mogłem skupić się na regeneracji. Kilka godzin snu i rano w niedziele stałem na linii startu triathlonu w Mstowie.

Wygrałem kat. M30 z duża przewaga i pełną kontrolą sytuacji na biegu. Teraz czas na zasłużony dzień odpoczynku, od wtorku zaczynam przygotowania do Ironman 70.3 Gdynia i Mistrzostw Polski w Czempiniu- relacjonuje zawodnik.