Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„To było 7 pięknych lat w tym sporcie”

Czwartym miejscem na Mistrzostwach Świata Fit Model swoją przygodę jako zawodnik w sportach sylwetkowych zakończył Tomasz Kuchowicz.

-Mistrzostwa Świata kończę niestety na 4 miejscum apetyt był na więcej, ale cóż nie zawsze się wygrywa. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie przez ten cały czas i mocno kibicowali w szczególności mojej żonie rodzinie, bliskim, przełożonym i kolegom z pracy oraz sponsorom, którzy dbali o to bym mógł reprezentować nasz kraj na zawodach najwyższej rangi.

Sezon 2022 był bardzo udany, złoto na Mistrzostwach, czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata, srebro na Mistrzostwach Polski i zwycięstwo w Pucharze Bałtyku.

Z dniem dzisiejszym kończę swoję starty jako zawodnik w sportach sylwetkowych i zaczynam nowy etap niebawem otwarcie klubu sportowego Arena Słupca, który powstał właśnie z myślą o zawodnikach i zawodniczkach startujących w sportach sylwetkowych.

Zainteresowanie kulturystyką oraz fitness rośnie, dlatego też trzeba stworzyć możliwość innym sportowcom. To było 7 pięknych lat w tym sporcie, mnóstwo wspomnień i chwil wzruszeń, które zapadną w pamięci do końca życia-relacjonuje Tomasz Kuchowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *