Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

To nie były bezpieczne święta

Od 22 do 26 grudnia na drogach powiatu słupeckiego doszło do jednego wypadku drogowego i jedenastu kolizji. Zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę oraz zatrzymano prawo jazdy.

22 grudnia w Stawie około godz. 9.30 kierujący toyotą mężczyzna podczas wykonania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka samochodowi marki Jeep i doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierujący jeepem został przewieziony do szpitala na badania. Kierowcy toyoty policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Tego samego dnia w Przecławiu policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi gm. Ostrowite, który w terenie zabudowanym prowadził auto z prędkością 110 km/h. Mężczyzna został też ukarany mandatem karnym.

24 grudnia w Wymysłowie(gm. Zagórów) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, w którym sześć osób odniosło obrażenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że jadący od strony Zagórowa pojazd marki Ford zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w barierę energochłonną, a następnie czołowo zderzył się jadącym z przeciwka samochodem marki BMW. Cztery osoby podróżujące BMW, w tym jedno dziecko oraz dwie z forda zostały przewiezione do szpitali celem udzielenia pomocy medycznej. Kierowcy forda policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

26 grudnia w Imielnie policjanci z Posterunku Policji w Zagórowie zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało około 1 promila zawartości alkoholu w jego organizmie.

FOTO: PSP Słupca

Brak komentarzy

Dodaj komentarz