Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

To oni będą „Działać Lokalnie”

Podpisanie Umów z wybranymi organizacjami, które złożyły wnioski w Konkursie Działaj Lokalnie 2024 miało miejsce w siedzibie stowarzyszenia Unia Nadwaraciańska.

– Za nami niesamowite spotkanie pełne dobrej energii i uśmiechu! Organizacje, które złożyły wnioski w Konkursie Działaj Lokalnie 2024 i zostały wybrane przez Lokalną Komisję Grantową, podpisały umowy na realizację swoich pomysłów 6 czerwca 2024 r. w biurze naszego Stowarzyszenia.

W tegorocznej edycji zrealizowane zostanie 10 projektów o łącznej wartości 42 000 zł. Lista rankingowa wniosków, które otrzymały dofinansowanie dostępna jest TUTAJ.

Dziękujemy za złożenie fantastycznych projektów. Cała drużyna Unii Nadwarciańskiej gratuluje wszystkim grantobiorcom i życzy sukcesów w działaniach! Czekamy z niecierpliwością na pierwsze #EfektyDziałajLokalnie.

Fundusze na dotacje pochodzą ze środków Programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska”.

Program wspierają:Gmina Lądek, Urząd Gminy Słupca, Gmina Strzałkowo, Ostrowite, Gmina Powidz, Zagórów, Urząd Gminy Orchowom Witkowo, Urząd Miasta Słupcy – czytamy na stronie Stowarzyszenia.

 

 

FOTO: Unia Nadwarciańska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *