Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Topolski trenerem Słupczanki

Z dniem 1 lutego Adam Topolski obejmie stanowisko trenera drużyny seniorek Słupczanki Słupca.

-Umowa obowiązywać będzie do końca rundy wiosennej i zawiera opcję przedłużenia. -Bardzo się cieszę na możliwość współpracy z trenerem Topolskim. Liczę na to że jego doświadczenie pozwoli nam nie tylko sportowo ale także organizacyjnie wejść na wyższy poziom – mówi prezes KKP Słupczanka Paweł Woźniak.

Adam Topolski jako zawodnik przez 10 sezonów występował w Legii Warszawa rozgrywając dla klubu z Łazienkowskiej 288 meczów ( 23 bramki).
Z klubem z Warszawy Adam Topolski 3- krotnie zdobył Puchar Polski. Swoją karierę piłkarską kontynuował w Stanach Zjednoczonych reprezentując kluby: Pittsburgh Spirit oraz Los Angeles Lazers.

Po powrocie do Polski Adam Topolski został trenerem w polskiej Ekstraklasie w blisko 200 meczach prowadził min : Zawiszę Bydgoszcz, KSZO Ostrowiec, Wisłę Płock, ŁKS Łódź, Zagłębie Lubin oraz Lecha Poznań z którym wystąpił w europejskich pucharach.

W 2016 roku Adam Topolski został wybrany przez kibiców Legii Warszawa do najlepszej „11” na 100-lecie klubu. Trenerze, witamy w klubie-czytamy na stronie zespołu Słupczanki.

 

FOTO: Archiwum


Brak komentarzy

Dodaj komentarz