“Tradycyjnie zadecydowała 3 kwarta”

67:86 ulegli koszykarze słupeckiego Gromu w meczu u siebie przeciwko RKKS Rawii Rawicz.

-Początek meczu obfitował w wiele efektownych akcji. Przez całą pierwszą połowę żadna z drużyn nie wyszła na prowadzenie większe niż 5 punktów. Graliśmy bardzo zespołowo w ataku pozycyjnym co skutkowało dużą ilością czystych pozycji rzutowych.

Niestety “tradycyjnie” można powiedzieć, że nie wyszliśmy z szatni na drugą połowę meczu. Przeciwnicy rozpoczęli od celnej trójki i punktów z szybkiego kontrataku, na które odpowiedział Daniel Tkaczyk, który trafiał w 3 kolejnych akcjach zdobywając 7 punktów z jedynych 9, które zdobyliśmy w 3 kwarcie.

Mimo wygranej 4 części spotkania musieliśmy uznać wyższość rywala, a szkoda, bo ten mecz był do wygrania.

Za to spotkanie warto wyróżnić Konrada Wiśniewskiego (13pkt w tym 2×3), który zdecydowanie rozegrał jedno ze swoich najlepszych spotkań na 3 -ligowych parkietach.

Następne spotkanie rozegramy na wyjeździe z drużyną Rycerzy Rydzyna- komentują nasi koszykarze.