Trampkarze ZKS MOS Orły Mistrzem Jesieni

Na pierwsze miejscu przerwę zimową spędzi drużyna trampkarzy młodszych Jacka Przydrygi z Zagórowa

W miniony weekend drużyna ozegrała ostatni mecz na wyjeździe rundy jesiennej z Piastem Grodziec.

-Pogoda nie rozpieszczała ale gra przy minusowej temperaturze nie odebrała nam chęci walki i umocnienia naszej pozycji na fotelu lidera.

Już od początku przeważaliśmy na boisku co zaowocowało zdobyciem pierwszej bramki już w 4 minucie meczu potem było już tylko lepiej.

Do przerwy prowadziliśmy już 0:4. Mimo paskudnej pogody w drugiej połowie udało nam się zdobyć jeszcze 4 bramki- czytamy na stronie zespołu.

Zagórowska drużyna zwyciężyła w sumie 8:0 po czterech bramkach Michała Wiatrowskiego oraz trafieniach Huberta Ptaka, Antoniego Balcerzaka, Bartosza Krzyżaniaka i Szymona Mateckiego.

Rundę jesienną kończy na fotelu lidera z dorobkiem 27 punktów.