Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Trasa Zdrowia już otwarta!

Przy pięknej pogodzie i dużej frekwencji w Słupcy oficjalnie oddano do użytku, pierwszą w Polsce Trasę Zdrowia PZU. Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, a wszystkim dopisywał wspaniały humor.

W sobotę, niemal od samego rana okolice lasku miejskiego tętniły życiem. Wszystko za sprawą oddania do użytku Trasy Zdrowia, którą nasze miasto wygrało w ramach konkursu organizowanego przez Fundację PZU. Na poszczególnych stacjach trasy słupeccy Pasjonaci pokazywali jak odpowiednio ćwiczyć i wykorzystywać zainstalowane przyrządy. A są one tak dobrane, żeby korzystać mógł z nich każdy, niezależnie od wieku.

Arleta Kolska- Hypka, kierownik wydziału promocji w Urzędzie Miasta w Słupcy

 

 

Otwarcie słupeckiej Trasy Zdrowia PZU połączono z podsumowaniem Tygodnia Ruchu- ogólnopolskiej akcji, do której przez ostatnie kilka dni włączyło się nasze miasto. W jej ramach zorganizowano m.in. otwarty trening z Pasjonatami, czy zajęcia Zumby. W sobotę dzieci, które przybyły na boisko Orlik, również mogły zobaczyć w akcji słupeckich sportowców, zagrać w piłkę, czy wziąć udział w przeciąganiu liny. Atmosfera była znakomita, co potwierdzają słowa najmłodszych.

 

 

Z słupeckiej Trasy Zdrowia można korzystać codziennie, o każdej porze dnia, indywidualnie lub w grupie. Urząd Miasta zapewnia jednak, że w przygotowaniu jest już także harmonogram, wg którego na trasie będą organizowane zajęcia animacyjne, zarówno dla dzieci, jak i starszych. Zapraszamy na Trasę Zdrowia!

 

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz