Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Trenują przed Olimpiadą Sportowo-Pożarniczą w Słowenii

Formę na najważniejsze w tym roku zawody szykują zawodnicy OSP Lądek.

-Tylko kilka dni zostało do startu naszych strażaków podczas Olimpiady Sportowo-Pożarniczej w Słowenii. Przygotowania i treningi do tego najważniejszego startu idą więc pełną parą. Ostatni ich etap odbywa się na naszym gminnym stadionie. Drużyny z optymizmem patrzą w przyszłość i wiedzą, że dzięki systematyczność, którą wykazywały się przez ostatnie miesiące są w stanie sięgać po najwyższe laury.

Poza chęcią uzyskania najważniejszych osiągnięć i najwyższych wyników sportowych cały czas towarzyszy nam nadzieja, że symbole olimpijskie i znicz znaczą więcej niż tylko spotkanie sportowców wyłącznie dla sportu. Solidarność strażacka, sympatia i życzliwość – to to, co wyróżniało każdą dotychczasową olimpiadę. Wierzymy, że i ta przyniesie tyle samo pozytywnych emocji co poprzednie.

Nadzieje związane ze startem naszych drużyn są oczywiście duże. Sukcesy zawodników w ostatnich kilkudziesięciu latach rozbudziły apetyty. Została wykonana naprawdę duża praca przy wsparciu: Urzędu Gminny w Lądku, Starostwa Powiatowego w Słupcy, Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Związkowi Ochotniczej Straży Pożarnej RP oraz Państwowej Straży Pożarnej. Wiemy, że wszyscy wzięli sobie wagę wydarzeni do serca i wysyłamy do Słowenii świadomych wagi startu zawodników, dobrze przygotowanych mentalnie oraz sportowo. Trzymajcie za nas mocno kciuki!!!-czytamy na stronie jednostki.

 

FOTO: OSP Lądek


Brak komentarzy

Dodaj komentarz