We wtorek na Stadionie Leśnym w Słupcy, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Trójboju Lekkoatletycznym.
W zawodach wzięło udział 34 zawodniczki i 42 zawodników z 9 szkół podstawowych z Powiatu Słupeckiego.
Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.
FOTO: PMOS Słupca















