Trójbój Lekkoatletyczny na słupeckim stadionie

We wtorek na Stadionie Leśnym w Słupcy, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Trójboju Lekkoatletycznym.

W zawodach wzięło udział 34 zawodniczki i 42 zawodników z 9 szkół podstawowych z Powiatu Słupeckiego.

Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.

 

 

FOTO: PMOS Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *