Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Trudna inauguracja

Na obiekcie przy ul. Powstańców Wielkopolskich rozegrana został pierwsza kolejka nowego sezonu Słupeckiej Ligi Orlika. Rozgrywki zapowiadają się bardzo ciekawie.

Większość zespołów dopiero co skończyła halowe zmagania i nie miała nawet okazji potrenować na świeżym powietrzu. Był to widać w poczynaniach niektórych z graczy, którzy wyraźnie nie „przestawili” się jeszcze na orlikowe granie. Pogoda również nie rozpieszczała. Niska temperatura i padający momentami deszcz sprawiły, że boisko było bardzo śliskie. Niestety nie obyło się bez ostrych wejść i kontuzji niektórych z graczy. Miejmy nadzieję, że z czasem będzie tylko lepiej.

W pierwszym meczu Ergo Hestia Paruszewo pewnie rozbiło Cienin Zaborny. Zwycięstwo zespołu Dariusza Górnego dało mu pozycję lidera po pierwszej kolejce. Dobrze rundę zainaugurował także w-ce mistrz z poprzedniego roku, czyli Cuda Natury, które pokonały Stolarzy 2:0. Niestety podczas jednej z akcji urazu doznał Dawid Mikołajczyk i prawdopodobnie nie zagra już do końca rozgrywek. Mistrzowie sezonu 2015, czyli Szkółka Drzew po zaciętym pojedynku ograli Jóźwiaka. Tradycyjnie już niezadowolenie postawą arbitrów w wulgarny sposób wyraził Łukasz Grzelak, za co obejrzał dwie żółte i czerwoną kartkę. Szkółka wzmocniona Patrykiem Dolacińskim i Tomaszem Jagodzińskim z słupeckiego Kopernika z pewnością ma szansę na obronę tytułu. W ostatnim meczu Mielżyn dość pechowo zremisował z Wartą Ciążeń. Na minutę przed końcem przy jego prowadzeniu samobójczą bramkę strzelił Emil Żurawski. W piątek przy Gajowej swoje zmagania zainaugurują drugoligowcy. Zapraszamy. Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie w naszej specjalnej zakładce.

Słupecka Liga Orlika 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz