Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Trudno wchodzimy w sezon”

Do udanych startu nowego sezonu nie może zaliczyć słupecki SPS Konspol, który poniósł kolejną ligową porażkę.

-Przegrywamy dzisiaj kolejny mecz ligowy z drużyną Orła Miedzyrzecz 0:3 (22:25,18:25,13:25).

Trudno wchodzimy w sezon. Sezon,który rozkręcił się na dobre.

W środę rozegramy Puchar Polski z SMS PZPS II Spała, a w sobotę derby regionu z drużyną Wilków Wilczyn- czytamy na stronie zespołu.

Oba mecze transmitować będziemy dla Was na żywo.

 

FOTO: Archiwum


Najnowsze komentarze
 • Za Tydzień jeszcze ostry wpier… od Wilczyna gdzie gra połowa niechcianych zawodników z Sps-u i trener out 🤣😁

  • Może by tak paru zawodników aut zrobić i wcielić młodych wychowanków ?
   Czasem gwiazdy świecą mocno lecz nazwiska tu nie grają , patrząc na ich frasobliwość , mowę ciała na boisku i brak chęci walki śmiem twierdzić , że to zle dobrany skład .

   • Panie Gerard proszę mi wymienić tych paru młodych wychowanków którzy będą mieli lepsze umiejętności i grali lepiej od aktualnych graczy SPS-u. Wydaje mi sie ze gdyby Słupca takich wychowanków posiadała to nie sięgałaby po innych graczy. Proszę mi jeszcze powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pan ze chłopaki nie mają chęci walki? Wydaje mi sie ze każdy kto wychodzi na boisku chce dać z siebie jak najwiecej i grać jak najlepiej. Tylko ktoś kto nigdy nie miał doczynienia ze sportem od środka może mówić że jakikolwiek gracz nie chce wygrać i nie ma chęci walki.

   • Najpierw trzeba mieć tych młodych wychowanków… 🤔

  • Drogi kibicu , trenera ocenia się po sezonie / ewentualnie rundzie . Głupotą według mnie jest zwalniać go skoro historycznie pokazywał z inną drużyną że może być na szczycie tabeli i jeśli się nie mylę to czynił to regularnie przez wiele lat !
   Jeśli miał wpływ w 100% na budowę składu to wyniki przyjdą ale jeśli dostał bandę niezdolnych chłopaków to z gówna bata nie ukręcisz

  • Ile można słuchać w kółko tego samego że lepiej było dać wychowanków że może niechcianych zawodników…
   Może niech kibice stworzą swoją drużynę marzeń i wtedy będą mogli decydować kto ma się niej znaleźć i będą mogli wziąć wychowanków i wszystko będzie im pasowało, nawet jak będą przegrywali to nic się nikt nic nie powie bo przecież chłopaki będą walczyli dla swojego miasta. Bo przecież na każdym poziomie każda drużyna gra tylko wychowankami bo przyjezdni to nie będą tak zaangażowani i wgl im nie będzie zależało na wygranej…

 • Gościu robił przez wiele lat wyniki , był na samym szczycie 2 ligowych parkietów i go zwolnić? Najgłupsza decyzja jaką mógłby zarząd podjąć !jak dostał do prowadzenia emerytów i wypalonych zawodników to sorry ale nikt nie zrobi z nich nic dobrego !
  Z gówna bata nie ukręcisz wiec śmiem twierdzić że trzeba dać mu zbudować po swojemu skład i niech walczy . Nawet jak ten sezon nie wyjdzie to w następnym można go rozliczyć !

 • Sorry za powtórzenie komentarza …

 • Brawo Ty! Jestem tego samego zdania. Co do trenera czy zawodników- LUDZIE to jest sport drużynowy. Nie ważne, że trener ma „lata” doświadczenia albo zawodnicy, jak piszecie, są BE. WSZYSCY TWORZĄ DRUŻYNĘ!!! A z tego, co się orientuję, to trener dobierał zawodników przed sezonem. Zaraz po tym jak spir…olił z Wilczyna.
  O co szum?- pytam…

 • Możemy nie zdążyć w ten sezon wejść, bo niedługo się skończy. Tak samo jak SKP tak i SPS nie myślą o tym aby mieć własnych wychowanków tylko liczy się zespół pierwszy i tam się bez sensu pcha pieniadze, zbiera nie jednokrotnie „odrzuty” z innych kadr i płaci się im za dużo. Dzieje się to już od kilkunastu lat, nikt nie myśli o rozwoju szkółek i wyprowadzaniu własnych wychowanków. Taka taktyka jak teraz ma bardzo krótkoterminowy czas do spożycia. Zobaczymy za jakieś 6 miesięcy.

Dodaj komentarz