Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Trwają prace wykończeniowe wewnątrz szpitala

Mieszkańcy miasta, pacjenci oraz osoby odwiedzające szpital widzą, jak zmienia się bryła nowej części słupeckiego szpitala.

Zniknęły już rusztowania a biała elewacja podkreśla nowość inwestycji. Jednak to nie koniec prac. Teraz ważne, dalsze działania  głownie wykończeniowo-montażowe, odbywają się we wnętrzu budynku.

Jak informuje wykonawca zakończono: rozprowadzenie instalacji zasilania kamer wewnątrz budynku (CCTV) na parterze i I piętrze budynku; montaż automatyki central wentylacyjnych (okablowanie) w piwnicy i na dachu; przygotowywanie otworów drzwiowych na kondygnacji I piętra pod montaże drzwi (Porta).

Kończy się szpachlowanie ścian na oddziale noworodkowym i neonatologii; zakończono wpięcie się w miejską sieć instalacją kanalizacji sanitarnej; zamontowano drzwi przesuwne dla fasady wejścia głównego wraz ze szkleniem; kończony jest montaż instalacji C.O w piwnicy, główne ciągi od węzła cieplnego; planowane jest wykonanie próby szczelności.

Trwa również rozprowadzanie instalacji C.O w piwnicy, główne ciągi od węzła cieplnego; trwają prace przy budowie podjazdu i zjazdu dla karetek.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz