Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Trzeba grać dalej”

Wyjazdowa wygrana i strata punktów u siebie. Tak można krótko podsumować siatkarski weekend w wykonaniu męskich zespołów siatkarskich z powiatu słupeckiego.

W Jankowie Przygodzkim bez mniejszego problemu komplet punktów na swoim koncie zapisali zawodnicy SPS Słupca. Gospodarze w żadnym z setów nie przekroczyli nawet bariery 20 punktów. W spotkaniu nie obyło się bez eksperymentów w ustawieniu, a trener Smuszkiewicz dał pograć młodym zawodnikom ze Słupcy, którzy jak wskazuje wynik spisali się bardzo dobrze. Kolejne wyjazdowe starcie słupeckiego zespołu dopiero 8 listopada. Wtedy SPS czeka wyjazd do lidera z Wilczyna.U siebie Salos Ostrów Wielkopolski podejmowali z kolei seniorzy Czarnych Ostrowite. Po drugim secie wygranym gładko do 13 wydawało się, że zwycięstwo jest w zasięgu naszego zespołu, jednak jak się później okazało rywale byli silniejsi. O przyczynach porazki i aktualnej formie drużyny po meczu rozmawialiśmy z trenerem Pawłem Kolanem.

 

 

Również u siebie 8 listopada siatkarze Czarnych zmierzą się z Astrą Krotoszyn. Seta w spotkaniu we własnej hali nie ugrali także ostrowiccy kadeci, którzy podejmowali zespół z Kalisza. 9 listopada na kolejny mecz wybiorą się do Nowego Tomyśla.

III liga mężczyzn
UKS MOS Czarni Ostrowite – SALOS Ostrów Wielkopolski 1:3
(16:25, 25:13, 16:25, 15:25)

Barycz Janków Przygodzki – SPS Słupca 0:3
(15:25, 16:25, 20:25)

Kadeci
MOS Czarni Ostrowite – Amber Kalisz 0:3
(23:25, 25:27, 24:26)


Brak komentarzy

Dodaj komentarz