Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Trzech kandydatów do tytułu

Tyle samo punktów na trzy kolejki przed końcem ligi mają trzy pierwsze zespoły w strzałkowskiej halówce. Walka o tytuł wkracza w decydująca fazę. 

Drugą pozycję zajmuje Getin Bank, który tym razem pokonał Fabnet 2:1 dzięki dwóm trafieniom Szymona Nowaka. Remis zanotował lider, czyli Dream Team Brudzewo, a trzy punkty w meczu ze Stolarzami w końcówce wyrwał im Łukasz Mikołajczyk.

 

 

W dawnym hicie ligi, Ergo Hestia zremisowało z Fajnymi Chłopakami 1:1, a Mielżyn wysoko ograł Victorię 5:2 i zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów podobnie jak dwa wyprzedzające go zespoły.

W II lidze Budowlańcy pokonali 4 Fun 3:1, a Korona Ciosna dzięki golom Nikodema Idzikowskiego zapewniła sobie zwycięstwo w meczu z OSP Cienin Zaborny. W spotkaniu na szczycie lider, czyli Warta Ciążeń odskoczyła drugiej w tabli Familiadzie zwyciężając 4:2. Dwa fenomenalne gole zdobył Piotr Król.

 

 

Choć Sparta wyszła na prowadzenie w meczu z osłabionymi Gałęzewicami, to jednak ostatecznie dzięki dobrej postawie Mateusza Ludwiczaka jego Team wygrał ostatecznie 4:3.

Wszystkie bramki z XI kolejki obejrzycie na TwojaSłupca.tv

 

 

Z kolei już jutro na fejsbukowym profili Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej wystartuje głosowanie na gola kolejki. Zachęcamy do zabawy. Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie  w naszej specjalnej zakładce SLHPN.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz