Trzy punkty do Mistrzostwa

Wygrana 6:2 ze Stalą Pleszew w wyjazdowym meczu seniorów SKP Słupca sprawia, że mistrzowski tytuł jest już na wyciągnięcie ręki.

-Zagraliśmy świetny mecz z mocnym przeciwnikiem, a obawialiśmy się go trochę ponieważ nie mogli zagrać w tym spotkaniu Jacek Mikołajczyk, Tomasz Koziorowski, Łukasz Michalak, Maciek Przygoda oraz Szymon Szczęsny. Po przerwie boisko musiał opuścić kontuzjowany Piotr Witowski.

Po 20 minutach prowadziliśmy 2:0 i mieliśmy pełną kontrolę ale moment nonszalanckiej gry i gospodarze po dwóch naszych błędach doprowadzili do remisu. Po przerwie to już nasza potężna dominacja- relacjonuje trener, Mirosław Kwaśny.

Dwie bramki dla SKP zdobył Kacper Kajdan, a po jednej dołożyli Michał Lorencki, Igor Sarnowski, Jakub Kwaśny i Dariusz Gromanowski.

W sobotę słupczanie zagrają u siebie z Piastem Czekanów. Jeśli wygrają będą pewni pierwszego miejsca. Z kolei 26 czerwca czeka ich jeszcze zaległe spotkanie z GKS Sompolno.

Najnowszy komentarz
  • Gratulacje dla zawodników jak i dla Ciebie Mirku tak jak mówiłem na stadionie będzie dobrze.