Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Trzymaj Formę!” Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia.

W piątek w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy odbył się II etap – powiatowy konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”.

– Do etapu powiatowego zakwalifikowały się 2 uczennice z 2 szkół podstawowych, które uzyskały nie mniej niż 30 pkt. na I etapie – szkolnym (tj. 75% punktów możliwych do zdobycia).

II etap – powiatowy Konkursu został przeprowadzony w formie testu wiedzy online, za pośrednictwem Internetowego Systemu Konkursowego. Zadania konkursowe miały charakter testów, z pytaniami zamkniętymi, czas na rozwiązanie testu wynosił 45 min. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali pracownicy PSSE Małgorzata Pluta i Ewelina Prawucka – Bachorz.

Laureatki etapu powiatowego otrzymały dyplom i upominek, a nauczyciele podziękowanie za szczególne zaangażowanie i wkład w przeprowadzeniu 1. etapu – szkolnego XII edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”.
Jeszcze raz serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki.

Laureaci II etapu – powiatowego Konkursu zostaną wyłonieni 6 maja 2024 r – czytamy na stronie Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słupcy.

 

FOTO: PSSE w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *