Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Turniej Par Niekoniecznie Małżeńskich po raz siódmy

Trzynaście par, osiem konkurencji, masa dobrej zabawy i trzy godziny sportowych emocji – tak w telegraficznym skrócie opisać można siódmą odsłonę Turnieju Par Niekoniecznie Małżeńskich.

-Każda, ze startujących par musiała zaliczyć bardzo zróżnicowane konkurencje sportowo-rekreacyjne. Najlepsze pary w poszczególnych konkurencjach odebrały pamiątkowe statuetki.

I tak w rywalizacji „6 na 9” najlepsza okazała się para Agnieszka i Mirosław Wilczewscy. Ciało do ciała zdominowali Katarzyna i Dariusz Tyrańscy, w konkurencji Kółko i krzyżyk wygrali Kamila Wysocka i Karol Pniewski.

Na Latającym dywanie triumfowali Ewa i Bartosz Połatyńscy, a w Lekarskiej mili Beata Nadgrodkiewicz i Jerzy Szymczak. Konkurencję Polska gola wygrali Barbara i Rafał Smarzyńscy, w Survivalu triumfowali Magda i Marcin Grabowscy, a na Wykopkach najlepsi byli Karolina Maciejewska Łukasz Filipczak.

Każda ze startujących par odebrała drobne upominki, a trzy najlepsze puchary. Ten najważniejszy trafił w tym roku do Barbary i Rafała Smarzyńskich. Kogo w tym roku zabrakło niech żałuje. Kolejna odsłona turnieju już za rok!-czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy.

1. Barbara i Rafał Smarzyńscy – 131 pkt.
2. Magda i Marcin Grabowscy – 117
3. Agnieszka i Mirosław Wilczewscy – 116
4-13. Ewa i Bartosz Połatyńscy – 110
Anna i Andrzej Przybylscy – 107
Kamila Wysocka i Karol Pniewski – 105
Katarzyna i Dariusz Tyrańscy – 104
Ela i Paweł Kozłowscy – 104
Kamila i Tomasz Parus – 104
Joanna i Wojciech Hejna – 98
Karolina Maciejewska Łukasz Filipczak – 86
Monika i Artur Król – 84
Beata Nadgrodkiewicz i Jerzy Szymczak – 69

 

FOTO: MOSiR Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *