Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Turniej Par Niekoniecznie Małżeńskich

Do udziału w Turnieju Par Niekoniecznie małżeńskich po rocznej przerwie po raz kolejny zainteresowanych zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.

-Niedzielny Turniej Par Niekoniecznie Małżeńskich przeszedł już do historii. W zmaganiach wzięło ostatecznie udział dwanaście par. Przygotowaliśmy dla nich kilka rekreacyjno-sportowych konkurencji.

Po raz pierwszy jedna z nich przeprowadzona została na słupeckiej pływalni. Wszystkie pary wracały do domów z nagrodami pocieszenia, a trzy najlepsze odebrały puchary.

Ten najważniejszy odebrała para: Katarzyna i Dariusz Tyrańcy, która zgromadziła 86 punktów. Na drugim miejscu turniej ukończyła para: Anna i Andrzej Przybylscy (81 pkt.), a trzecia była para Elżbieta Szczot i Paweł Kozłowski (80 pkt.).

Para ta odebrała także statuetkę za triumf w konkurencji survival. Najlepsza w konkurencji lewa ręka, prawa noga i pijany strzelec była para Ewa i Bartosz Połatyńscy.

W skoku wzwyż i smakach równych sobie nie mieli: Anna i Andrzej Przybylscy, w trójboju strzeleckim triumfowali: Barbara i Rafał Smażyńscy, a Dmuchańce i wiatr na pływalni wygrali: Katarzyna i Dariusz Tyrańscy. Wszystkim gratulujemy i do zobaczenia za rok!- czytamy na stronie MOSiR.

 

 

FOTO: MOSiR Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz