Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Turniej szachowy w Lądku

W niedzielę w sali OSP w Lądku rozegrano Mikołajkowy Turniej Szachowy tytuł Mistrza Gminy Lądek.

Został zorganizowane przez Klub Szachowy Hetman Lądek i tamtejszy Gminny Ośrodek Kultury.

Do turnieju zgłosiło się : 6 zawodników w kategorii senior i 19 zawodników z kategorii Junior

Sędzią zwodów był Krzysztof Lewandowski, prezes Klubu Szachowego Hetman Lądek. Najstarszym zawodnikiem w tym turnieju okazał się Ryszard Andrzejak, a najmłodszą uczestniczką Natalia Góranowska.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki Puchary dla zwyciężców zostały ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lądku i wręczone przez dyrektora GOK Iwonę Szubińską

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w tym turnieju wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom, nie muszę chyba wyliczać ile walorów ma gra w szachy bo przecież wszyscy o tym wiedzą, a tym którzy dzisiaj z są składam serdeczne wyrazy uznania i dalszej wytrwalości.

Dziękuję także Zarządowi OSP w Lądku za udostępnienie sali w której mogliśmy swobodnie rozegrać ten turniej , bo co cieszy najbardziej mamy coraz więcej młodzieży- podsumowała imprezę dyrektor GOK.

Klub Hetman Lądek zaprasza zainteresowane osoby chcące nauczyć się gry w szachy na warsztaty szachowe w dniu 5 stycznia 2019 ( sobota) w sali GOK od godz: 10.00 a w drugim tygodniu ferii zimowych na Młodzieżowy Turniej Szachowy.

Wyniki w klasyfikacji seniorów
1. Tomasz Bagrowski
2. Dariusz Szkudlarek
3. Bartosz Ciesiółka

Wyniki w kategorii juniorów

1. Igor Andrzejak
2. Mikołaj Wojtczak
3. Szymon Wojewoda.

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz