Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Turniej tenisowy na zakończenie wakacji w Strzałkowie

Kilkudziesięciu młodych tenisistów uczestniczyło w turnieju, który odbył się 4 września na kortach przy ul. Andrzejewskiego w Strzałkowie.

Wzięły w nim udział głównie dzieci i młodzież uczestniczące w każdy poniedziałek i środę w godz.17.00-19.00 w zajęciach Szkółki Tenisowej Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie.

Rywalizacji dzieci i młodzieży przypatrywali się ich dumni rodzice kibicując i podziwiając stałe postępy w grze młodych adeptów tenisa.

Każdy młody tenisista był tego dnia zwycięzcą i otrzymał atrakcyjne nagrody (piłeczki tenisowe, czapeczki, frotki, bumerangi) ufundowane przez Wójta Gminy Strzałkowo Dariusza Grzywińskiego. Nagrody wręczali koordynator sportu Krzysztof Stefański, radny Tomasz Synowiec  oraz trener tenisa Radosław Bartkowiak.

Na zakończenie turnieju wszyscy wspólnie zajadali się przepyszną pizzą przygotowaną przez Pizzerię Sycylia ze Strzałkowa. Szefowej pizzerii Pani Kasi Przyjaznej organizatorzy i młodzi tenisiści dziękują serdecznie za tradycyjną niespodziankę!

Uczestnicy turnieju
-4, 5, 6, 7 lat: Majka Tomaska, Julka Dudziak, Laura Dranikowska, Majka Boczar, Fabian Dranikowski, Wojtek Sobczak, Lenka Janiak, Igor Pachowiak
-8, 9, 10 lat: Majka Pachowiak, Bartek Tomaska, Wiktoria Boczar, Nikodem Przyjazny, Ninka Maciejewska, Amelka Sobczak, Majka Jagodzińska, Amelka Janiak
-11, 12 lat: Bartek Wiśniewski, Zosia Synowiec, Majka Nowak.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz