Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Twaróg śmietankowy doceniony!

Twaróg śmietankowy strzałkowskiej mleczarni po raz kolejny górą! Tym razem przysmak Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie królował podczas III Ogólnopolskiego Święta Sera w Olsztynie.

Podczas Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa, który odbył się w ostatni weekend w olsztyńskim Hotelu Omega, zaprezentowali się zarówno giganci branży mleczarskiej, jak i mniejsze firmy. Łącznie ponad dwudziestu producentów serów z całej Polski, w tym także SMU Strzałkowo. I tym razem mleczarnia z naszego powiatu udowodniła, że w swojej ofercie ma produkty smaczne i lubiane przez konsumentów. Z Olsztyna prezes Piotr Borowski przywiózł aż dwie nagrody za twaróg śmietankowy. Są to: HIT TWAROGOWY 2015 oraz TWAROGOWY KRÓL, nagroda konsumentów w kategorii twarogi produkowane metodą tradycyjną. Gratulujemy!

Organizatorami imprezy byli: Uniwersytet Warmińsko- Mazurski (Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością) oraz Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. w Warszawie.

FOTO: Anna Garczewska- Murzyn „Przegląd Mleczarski”

 


Najnowsze komentarze
  • Znowu,tym nagrodom nie ma końca!Przyznam twaróg smaczny.Mają czym się cieszyć.

  • Muszę przyznać ze jestem dumna ze ser śmietankowy nadal się nie zmienił i ciągle jest taki sam pyszny miękki aksamitny….

Dodaj komentarz