Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

“Ty świnio LGBT, ty zdrajco”. Zniszczyli baner Trzaskowskiego.

O północy rozpocznie się cisza wyborcza. W niedzielę Wybory Prezydenckie 2020. Na finiszu kampania się zaostrza.

Od jednego z czytelników otrzymaliśmy zdjęcie baneru kandydata na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego zawieszonego w Słupcy na ulicy Konopnickiej.

Na banerze ktoś celowo wypisał obraźliwe hasło. Wcześniej podobne działania miały miejsce w Koninie.

Przedstawiciele sztabu Trzaskowskiego nie wykluczają, że może to być działanie zorganizowane. To nie pierwszy tego typu incydent podczas wyborów w naszym mieście.

Wcześniej, podczas innych wyborów niszczone były reklamy  przedstawicieli różnych partii politycznych.

W świetle prawa materiały wyborcze w czasie kampanii, zawierające oznaczenia komitetu wyborczego są prawnie chronione. Za ich uszkodzenie grozi kara grzywny.


Najnowsze komentarze
  • Napisał to ktoś, kto nie ma o tym pojęcia.
    Idiota do łagru.

  • To tylko świadczy o człowieku, który to zrobił. Nie wiem dlaczego ktoś nazywa drugiego człowieka świnią. Nie wiem też dlaczego oskarża się go o zdradę; czego, kogo? Ciekawe też czy ktokolwiek zastanowił się nad ludźmi (nie ideologią) LGBT. Zwolennicy “dobrej zmiany” powinni się kierować innymi zasadami niż piętnowanie i skreślanie jakichkolwiek osób z życia publicznego. Pozdrawiam

  • Widziałem osobiście jak na słupie ogłoszeniowym ktoś wywieszał plakat informujący o “Cyrku” i to na plakaty wyborcze, ciekawe czy miał zezwolenie na plakatowanie a jak miał to czegoś nie rozumie, czy mógł zaklejać plakaty wyborcze i kto mu wydał to zezwolenie.

Dodaj komentarz