Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Tylko cztery punkty…

Tylko rezerwy SKP zgarnęły trzy punkty w wyjazdowym meczu podczas minionego piłkarskiego weekendu w Zagórowie. Remis zanotowały również Orły z Huty Łukomskiej. Pozostałe zespoły musiały pogodzić się z porażką.

Z liderem w Dobrowie mierzył się osłabiony Polanin Strzałkowo, który nie zdołał powalczyć o zwycięstwo. Gospodarze strzelili przyjezdnym trzy gole, na co ci odpowiedzieli jedynie trafieniem Pawła Jędrzejewskiego. Bramka pozwoliła strzałkowskiemu zawodnikowi na awans na drugie miejsce w klasyfikacji ligowych strzelców. Za tydzień wcale nie będzie łatwiej, do Strzałkowa przyjeżdża druga w tabeli Kasztelania. Mimo porażki Polanin plasuje się dość wysoko, bo na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Na tej samej pozycji, tyle że od końca jest Zagórowski ZKS, który ponownie przegrał na własnym boisku, tym razem z Wartą Helenów Kramsk. Honor miejscowych uratował Bartosz Kuzak. Porażka nie ominęła także orchowskiego Hetmana, który z dorobkiem zaledwie sześciu punktów zamyka ligowe zestawienie.

W Licheniu kibice oglądali mnóstwo bramek, jednak więcej w meczu z Czarnymi Ostrowite zdobywali ich rywale. Na osłodę porażki sympatykom naszego zespołu pozostał jedynie hat-trick niezawodnego Andrzeja Majewskiego. Remis w meczu siebie, także w Konińskiej A-klasie zanotowali gracze z Huty Łukomskiej, dla których bramki strzelali: dwie Łukasz Michalak i jedną Daniel Śledź. Jedyne weekendowe zwycięstwo to wygrana w Tuliszkowie rezerw SKP Słupca, które początkowo rywalizować miały u siebie. Do zdobycia kompletu punktów potrzeba było aż czterech bramek, dwie zapewnił słupczanom Łukasz Jaszczak, a jedną Kuba Grzelak. Zwycięstwo okazało się bardzo szczęśliwie. W doliczonym czasie gry gospodarze trafili do własnej siatki prezentując SKP wygraną.

Konińska Klasa Okręgowa
Warta Dobrów-Polanin Strzałkowo 3:1
ZKS Zagórów- Warta Helenów Kramsk 1:4
Polonus Kazimierz Biskupi-Hetman Orchowo 5:2

Konińska A-klasa
Tulisia Tuliszków-SKP II Słupca 3:4
Strażak Licheń Stary-Czarni Ostrowite 6:3
Zjednoczeni Rychwał-Orły Huta Łukomska 3:3


Brak komentarzy

Dodaj komentarz