Tylko SKP gra dalej

Swoje mecze w ramach II rudny Pucharu Polski na szczeblu KOZPN rozgrywały drużyny z Powiatu Słupeckiego.

W derbach powiatu mierzyli się Polanin i SKP. Oba zespoły nie wybiegły na boisko w podstawowych składach, a pierwsza połowa była dość wyrównana. Mimo tego to słupczanie stworzyli sobie więcej okazji bramkowych.

Tuż przed przerwą po faulu na Marcinie Balalji jedenastkę na gola zamienił Jakub Woźniak. W drugiej odsłonie dwa trafienia dołożył wprowadzony na boisko Szymon Szczęsny, a SKP wygrało 3:0.

Wynik mógł być wyższy, jednak kilka widowiskowych interwencji w końcówce zaliczył Mateusz Nowowsiak.

Skrót z tego meczu obejrzycie na Twoja Słupca.tv

Z kolei Orły Huta Łukomska przegrały z Wartą Pyzdry 3:1, a Czarni Ostrowite ulegli Polonusowi Kazimierz Biskupi 2:3.