Tytuł na wyciągnięcie ręki

Pojedynek na szczycie tabeli zbliżył ekipę Gino do triumfu w Słupeckiej Lidze Futsalu.

W pierwszym meczu 16 kolejki po bardzo wyrównanej grze Stolarze zremisowali z Awarią 1:1. Taki wynik obie ekipy zawdzięczają świetnej postawie swoich bramkarzy. Najlepiej spisał się Dawid Pawlak, który obronił przedłużany rzut karny wykonywany przez Norberta Jędrzejczaka i uratował remis dla swojego zespołu. W drugim spotkaniu mimo wyrównanej pierwszej połowy grająca bez zawodników rezerwowych Czerwona Latarnia uległa FC Słupca 0:7. Hitem kolejki był trzeci mecz, w którym JAH mierzył się z Gino. Gracze z Witkowa szybko objęli prowadzenie za sprawą Sebastiana Nowaka. Tuż przed przerwą wyrównał Krzysztof Ratajczyk. Drugą połowę lepiej zaczęli słupczanie, a prowadzenie dał im Krzysztof Maciejewski. Mecz był szybki i zacięty. Ostatecznie jednak komplet punktów zgarnęło Gino, które tym samym na dwie kolejki przed końcem jest niemal pewne ligowego triumfu. W ostatnim spotkaniu Desperados pokonali Fabnet 4:1 i obronili drugą pozycję w tabeli. Wszystkie informacje na temat ligi znajdziecie w naszej specjalnej zakładce.