Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ucierpiał w wypadku na A2

Do groźnego wypadku drogowego, w którym poszkodowany został mieszkaniec naszego powiatu doszło ostatnio na autostradzie A2.

-11 września 2022 r. po godz. 22.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Autostradzie A2
w miejscowości Osiecza Pierwsza, gmina Rzgów.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano na pasie awaryjnym Autostrady A2 w kierunku Poznania rozbity samochód osobowy oraz ciągnik siodłowy z uszkodzoną naczepą. Kierowcy opuścili pojazdy przed przybyciem straży pożarnej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy z samochodu osobowego, który następnie został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Osiecza Pierwsza i OSP Zastruże-czytamy na stronie KM PSP Konin.

Poszkodowanym kierowcą jest 42-letni mieszkaniec Powiatu Słupeckiego. Z ustaleń policji wynika, że jechał zbyt blisko ciężarówki poruszającej się przed jego pojazdem przez co uderzył w jej tył.

 

FOTO: KM PSP Konin

2 odpowiedzi

  1. Tak jest jak się jeździ po 200 km/h siedząc w telefonie ten golf wcale nie hamował przy całej prędkości wbił się pod naczepe dzięki Bogu ze żyje

  2. Golf jechał z bardzo duża prędkością ciężarówka jedzie 90 km\h to ile
    Jechał golf ze tak wyglada ludzie skupcie się na drodze nie na telefonie !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *