Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Uczennice klasy skrzypiec ZSM w Słupcy nagrodzone

Aktywnie i z sukcesami zakończyły kwiecień uczennice klasy skrzypiec Natalii Janik-Zajmy z Zespołu Szkół Muzycznych w Słupcy.

-Na XV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. G. Bacewicz we Wrocławiu wystąpiła Zuzanna Dyc, uczennica klasy V. Zaprezentowała się bardzo dobrze i swojej kategorii otrzymała wyróżnienie. Konkurs był organizowany przez Centrum Edukacji Artystycznej oraz PSM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu , co nadaje wydarzeniu rangę prestiżową.

29 kwietnia miały miejsce „XV Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe „. Przesłuchania odbywały się w wyjątkowo pięknej sali balowej Resursy w Żyrardowie. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały się świetnie. Anna Wesołek z kl. II zdobyła I miejsce w swojej kategorii na 33 uczestników, a Zuzanna Dyc otrzymała wyróżnienie.

Dziewczęta bardzo ceniły sobie możliwość zaprezentowania swoich umiejętności „na żywo ” po długim okresie zdalnej nauki .
Skrzypaczkom akompaniowała Marzena Hołoga-Hauptmann. Serdecznie gratulujemy!-czytamy na stronie słupeckiej Szkoły Muzycznej.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz